Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

Agnesa Seferaj

6.30-19.00 orë/ditë

Pershendetje, kerkojme ni Dado serioze nga shqiperia per kujdesjen e dy djemve ton, dhe kujdesen e Baneses.Na duhen dy dado qe duan te punsohen gjo tre muaj. Pagesa eshte 550.-/muaj. Me kontaktoni nqofse jeni te interesuar. +41792190508

Detale Profili

  • orari: 6.30-19.00
  • Pagesa: 550.- Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti