Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Kërkoj kujdestare

Midi Lecaj

5 dejei 3 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje kerkoj nje kujdestare per dy femi 7 dhe 1 e gjys te jet e kujdeshme ndaj tyre ku imadhe esht ne shkoll un punoj vetem 3 dit ne jav jetoj ne zvicerr nese ke interes mund te takohemi ne kosov ku dot jem ne pushime prej 20.12 per me shum me shkruaj ne viber paga fr 500

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 5 dejei 3
  • Pagesa: Fr 500 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti