Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Viti Kërkoj kujdestare

Ledion Leci

6 dejri 5 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje kerkoj kujdestare per dy femit 7 vite dhe 2 vite duhet te jet e kujdesur ndaj femive te ju pregadit mengjes njeri shkon ne shkoll vetem njeri esht ne shpi.mosha te jet 30 dejri 45 per me shum me shkruani ne imell sepse me duhet prej dates 26.12.19 paga esht fr 500 ju lutem me lajmroni vetem ato qe kan lexu mesazhin tim un jetoj ne zvicerr.

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 6 dejri 5
  • Pagesa: Fr 500 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti