Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Jam kujdestare

Fatjona D... (24)

8-9 ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje.kerkoj pune si kujdestare per 1 femije 3 vjec e lart.pagesa 600 euro.ndihmoj dhe ne punet e shtepise por jo qe ti kem obligim.9-10 ore pune ne dite.1 dit ne jave pushim.jam shum e dashur me femijet.ju lutem vetem familje serioze.e gatshme pas 26 tetor.nr kontakti 0685808474.flmDetale Profili

  • Femër
  • 2 vite eksperiencë
  • 8-9 ore orë / ditë
  • Pagesa: 600 euro
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 1 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

/komuniteti