Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Elizabet Simonaj

Bisedojm orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje po kerkoj per fund shkurtit ni babysitter se asht e interessume me ardh gjdo tre muj dhe se asht e dashur me fmi e durushme dhe se spriton me nreq buken fmive dhe punt te shpijes ju lutem vetem femnat se kan provoj 079 786 78 14

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: Bisedojm
  • Pagesa: 600 fr Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti