Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Pejë Kërkoj kujdestare

Edonita B

Sipas orarit tim te punes orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje, nga 15 janari 2020, kerkojm ne Zvicerr nje kujdestare per dy femije 3 dhe 4 vjece. Po ashtu edhe nihmes per punt e shtepis. Pagesa mujore 600€. Per me shum, na kontaktoni ne nr 0041792640798

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: Sipas orarit tim te punes
  • Pagesa: 600€ Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti