Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

P Lim

4 orë/ditë

Kerkojmë një babysitter nga muaji 15 Janari 2020 per 3 muaj me mundesi vazhdimi edhe per 2 vite te tjera.Prioritet kan vajzat nga Presheva / Medvegja / Bujanoci por edhe nga Kumanova. Mosha mesatare 20 deri 35 te jet e sinqert dhe e dashur me femijet ! Bashkjetesa e garantuar per 3 muaj sigurisht dhe udhtimi vajtje ardhje ! Pagesa ne muaj 700 sfr ! Gjindemi ne Zvicer per qdo info me shum na kontaktoni viber / whatsapp +41799460285

Detale Profili

  • orari: 4
  • Pagesa: 700sfr Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti