Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prizren Kërkoj kujdestare

B. Krasniqi

24/dite orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj Dado per femij pun shtepie dhe pregaditje te ushqimit. Dado te jet e moshes 40-50 vjet Jetojm ne Zürich Per me shum informata na kontaktoni ne viber +41763329338

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 24/dite
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

/komuniteti