Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Azize Kovani - Osmani

2 dite jav tlir. Sipas orarit tpunes tem orë/ditë

Pershendetje. Kerkoj nje kujdestare per vajzen time 4 Mujsh. Kerkoj nje kujdestare qe osht e dashne me femij qe ka vullnet te miret me vajzen time por edhe per disa pun ne shtepi. Tlutem me lajmroni ne nr +41768180052 Ju pershendes Azizja

Detale Profili

  • orari: 2 dite jav tlir. Sipas orarit tpunes tem
  • Pagesa: 500 CHF Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti