Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Kumanove Kërkoj kujdestare

Flora Zvicer

7-18 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj nje kujdestare per 2 femit e mi dhe per ndim per shpi, jemi ne zvicer dhe kerkoj nje qik nga kumanova, mosha 18-25 ju lutem me kontaktoni ne numrin +41787689115

Detale Profili

  • 3 vite eksperiencë
  • orari: 7-18
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti