Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Genta M

Nga ora 09:00 deri 14:00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje, kerkoje kujdestare per djalin 2 vjeq nga ora 09:00 deri 14:00. Jetoj ne lagje te spitalit - prishtine. Rroga eshte 120€ duke perfshir disa pune shtepije. Te interesuarat te lajmrohen ne nr 044167223

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: Nga ora 09:00 deri 14:00
  • Pagesa: 120 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti