Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prizren Kërkoj kujdestare

Rina Sertolli

- orë/ditë

Kerkoj nje kujdestare per kujdesjen e nje vajze 3 vjeqare ne basel. Te interesuarat te lajmrohen ne +41764843996 Lu lutem moshe te jet 25-35 vjeq.

Detale Profili

  • orari: -
  • Pagesa: 500f Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti