Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Kërkoj kujdestare

Hamide Lecaj

5 dejri 4 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje kerkoj nje kujdestare per dy femit 7 dhe 1 e gjys t3 jet e sjellshme e kujdesur ndaj tyre te jube ushqim kush ka interes lete jamrohet numrin 0762134068 viber mosha mbi 30 vite.ne jetojm ne zvicerr kanton argaus paga fr 500 dejri fr 600

Detale Profili

  • 3 vite eksperiencë
  • orari: 5 dejri 4
  • Pagesa: Fr 500 dejri fr 600 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti