Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prizren Kërkoj kujdestare

A. Krasniqi

24 orë/ditë

Kerkoj kujdestare te moshes 45-55 vjeq per kujdesje te binjakve 3 vjeq, kam edhe nje djal 8 vjeq edhe nje vajz 10 vjeq qe shkojn vet ne shkoll.Jetojm ne zvicerr kanton Zürich. Pagesa esht 700 Fr. Pjer dates 12 janar +41764710827 ose+41763329338

Detale Profili

  • orari: 24
  • Pagesa: 700 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

/komuniteti