Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Mitrovicë Kërkoj kujdestare

Arlinda l

folim orë/ditë 2 vite eksperiencë

pershendetje po kerkoj ni vajz serioze se ka durime me femi dhe punt te shpijes pagesa asht 650 fr edhe rruga asht ka ana jon

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: folim
  • Pagesa: 650 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

/komuniteti