Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Mire H.

mbas marveshje orë/ditë

Kerkoj nje kujdestare per dy femin 4 dhe 6 vjeqar ne zvicerr. Kujdesen per ushqim dhe pun shtepie. Mosha e preferuar 30-45 Ju lutem lajmrohni ne e-mail: mire_ch@hotmail.com

Detale Profili

  • orari: mbas marveshje
  • Pagesa: mbas marveshje Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti