Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

S Sh

7-6 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje jemi nje familje jetojm ne zvicerr keni nevoj per kujdestare per 3 femije mosha 11, 7 dhe 8 vjet per pastrim shtepie pergaditje ushqim per femijet paga 600 fr udhetimi dhe ne qofse i ploteson kushtet mundet te ket diqka per pag ma shum 0041764708847

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 7-6
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

/komuniteti