Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Blerand Syla

08:00-17:00 orë/ditë

Kerkoj kujdestare per nje djal 3 vjeqar rrugen e paguaj une vendbanimi tek une ushqimi dhe fjetja po ashtu tek une dhe 500 chf ne muaj per ma shum kontaktoni ne numrin +41791579775 per whatsapp

Detale Profili

  • orari: 08:00-17:00
  • Pagesa: 500chf Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti