Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ardita Bytyqi Bytyqi

07.00-19.00 orë/ditë

Kerkoj nje Dado per dy femije te moshes 10 vjeqar dhe 4 vjeqar. Jetojm ne zvicerr (luzern). Mosha e preferuar 45 - 55, pagesa 600 Frang ne muaj + udhetimi dhe akomodimi ne banesen time. Nisja e punes: sa me shpejt ( jo vetem per 3 muaj por per nje koh te gjat... dmth qdo 3 muaj). Preferenca: Te jet e dashur me femijet, e durueshme, dhe gjithashtu te din te gatuaj (ne rend te par per femijet).

Detale Profili

  • orari: 07.00-19.00
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti