Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nora. Krasniqi

Me marrveshje orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj nje kujdestsre per 2 f?mit ton.të jet e sinqert dhe t? ket pervoj pune per me shum detaje me kontaktoni.

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: Me marrveshje
  • Pagesa: Me marrveshje Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti