Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Rukije Hoti Hoti

12or orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje, kerkoj nje dado per 2 femit e mi te moshes 3 dhe 2 vjeq. Personi duhet te jet nga mosha+25 dhe jo duhanpirese. Te interesuar me kontaktoni ne ket numer 0041791047837

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 12or
  • Pagesa: 600fr Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti