Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

Leonardo Gorvokaj

I pa caktuar orë/ditë

Pershendetje Zonja te nderuara.. Jemi nje Familja dhe kemi nevoj per nje kujdestare qe din te pregadis ushqim te fshij te hekuros dhe te kujdeset per femij.. kemi dy vajza njera eshte 4 vjec kurse tjetra 7 vjec .. Transporti , sigurimi behen nga ana jon dhe Rroga eshte 500 franga ne muaj .. ju lutem nese jeni te interesuara me lajmroni viber, watsapp ne numrin +41 79 917 04 40

Detale Profili

  • orari: I pa caktuar
  • Pagesa: 500 franga Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti