Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Pejë Kërkoj kujdestare

Kiza Rüeg

6/12 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Persh kerkoj nje dado per djalin e vogel poashtu edhe per punt e shtepis.dado duhet ta di gjuhen angleze apo gjermane per me shum info me kontaktpni ne tel 0795066114 dado me duhet pi dates 19 shkurt

Detale Profili

  • 5 vite eksperiencë
  • orari: 6/12
  • Pagesa: 500€ Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti