Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tetovë Kërkoj kujdestare

Vahide Ziberi

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje,jam e intresuar per Babysitter prej fillim marsit,jemi familije e regullt dhe serioze gjithashtu gerkojm nje dado te regullt dhe serioze.per me shum informata me kontaktoni ne numrin +41786932923

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 8
  • Pagesa: Sipas marveshjes Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti