Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Fushë Kosovë Kërkoj kujdestare

Lulzim Haziri

9:00 deri 20:00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje. Kerkoj nje kujdestare per vajzen time 3 vjet e gjysm . Kerkoj nje kujdestare qe ka vullnet te miret me vajzen time por edhe per disa pun ne shtepi. Tlutem me lajmroni ne nr +41762448373Ju pershendes

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 9:00 deri 20:00
  • Pagesa: 450 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti