Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lutfiu Vlora

- orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje kerkoj nje kujdestare per dy femije 2vjet edhe 3 vjet, edhe per pastrim stepije. Jetojm ne zvicer, Kujdestraja te ket provoj me femije dhe mosha preferuar permi 25 vjet. Per mashum informatione lajmrohuni ne wathsapp ose viber ne +41 76 424 80 44.

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: -
  • Pagesa: - Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti