Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

A A

- orë/ditë

Pershendetje kerkojm urgjent nje kukdestare ne zvicer kanton luzern per vajzen 3vjet egjys, kujdestarja te jet nga maqedonia ose presheva bujanovci (lugina) Qmimi me marveshje Tel, +41791952657

Detale Profili

  • orari: -
  • Pagesa: - Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti