Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Elbasan Jam kujdestare

Sonja Matohiti (23)

orë/ditë

Pershendetje jam Sonja Matohiti nga Elbasani kerkoj pune si kujdestare per femi 00355684478448Detale Profili

  • Femër
  • orë / ditë
  • Pagesa: Minimum 600 Franga zvicrrane
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

  • Pregatis ushqim për fëmiun
  • Pastroj shtëpinë
  • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

Edukimi dhe kualifikimet

  • Kryqi i kuq/Ndihma parë

/komuniteti