Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Bardha Berisha

10 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj nje kujdestare Te me ndihmoj rreth puneve ne shtepi dhe femijeve jetoj ne gjermani Nese eshte e interesuar dikush te me lajm tel Viber Watsapp

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 10
  • Pagesa: 500€ Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti