Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Allmira M

10:00 - 18:00 orë/ditë

urgjent kerkoj Mirmbajtese per Banes nje grua serioze qe e don punen dhe esht serioze ne punen e vet te jet e sakt dhe e perpikt ne pun...te jet e dashur me Femi dhe e sjellshme te jet ne gjendje te kujdeset per bebe nga 0-moshe te femis dhe te dij te pregadis ushqimin per bebe kur esht e nevojshme ...jemi familje serioze ku jam e interesuar per pun afatgjate per personin qe dot jet i perpikt ... dhe e gatshme te punoj mbas orarit kur eshte e nevojshme me pages shtese ...e interesuar te me kontaktoj ne nr apo viber +383 49 576 221

Detale Profili

  • orari: 10:00 - 18:00
  • Pagesa: 200-2020 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti