Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ilire D.

08.00-16.00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Përshëndetje, Kërkoj punëtore - mirëmbajtëse të shtëpisë e cila duhet te jete nje grua serioze dhe shkathet për punë për tri herë në javë (marte, enjte dhe premte). Orari i punës 08-16. Banojmë në Prishtinë Marigona Residence. Të interesuarat të paraqiten në nr. 045978880 ose në viber: 0037745509001. Pagesa është me pagë mujore.

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 08.00-16.00
  • Pagesa: 160 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti