Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lila Krasnici

8-10 orë/ditë

Kerkoj kujdestare per Djalin tim 7 mujsh nisja sa me shpejt qe te jet e munder te intersuarit me konktatoni nket numer +41764750809

Detale Profili

  • orari: 8-10
  • Pagesa: Si Pas marrveshjes Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti