Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Preshevë Kërkoj kujdestare

Vera H

10 ore max orë/ditë 4 vite eksperiencë

Pershendetje, Isha e interesuar te punoj si babysitter ne Gjermani, jam 25vjecare kam pervoje 4 vjecare me femije, jam e perkushtuar ne pune dhe e dashur me femije. Te interesuarat te me kontaktojne, falemnderit paraprakisht !

Detale Profili

  • 4 vite eksperiencë
  • orari: 10 ore max
  • Pagesa: 700 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

/komuniteti