Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Kërkoj kujdestare

Elena Zymeri

07:00-16:00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Mirdita Kerkoj kujdestare per 3 femijet e mi, 5 vjeq,7vjeq edhe 12 vjeqe. Tre femijet e mi shkoj ne shkoll dmth te hanen, te merkuren edhe te premten jan prej 7 deri ne 12 ne shkoll e te marten edhe te ejten jan ter diten dmth prej 7:00 deri ne 16:00. kujdestarja e ka edhe gjdo djelle pushim. Kujdestarja duhet me qen e kujdezshme edhe duhet te ket pervoj me femij mosha e preferume kish me qen 40-50 vjeqe.

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 07:00-16:00
  • Pagesa: 500-600 chf Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

/komuniteti