Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Pogradec Jam kujdestare

Vera Pambuku (13)

orë/ditë 4 vite eksperiencë

pershendetje jam Vera kam punuar ne zvicer si kujdestare per femijet per punet e shtepise nuk e pi duhan in per me shum informacione me kontaktoniDetale Profili

 • Femër
 • 4 vite eksperiencë
 • orë / ditë
 • Pagesa: €
 • Transporti nga ana juaj
 • Nuk e pi duhanin
 • Mund të përkujdesem për : 3 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

 • Të sapolindurit (gjer në 12 muaj)
 • Nga 1 vjeç gjer 3 vjeç
 • Nga 3 deri 7 vjeç
 • Nga 7 e më lartë

Shërbime shtesë

 • Pregatis ushqim për fëmiun
 • Hekuros
 • Pastroj shtëpinë
 • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

Edukimi dhe kualifikimet

 • Shkollën e mesme

/komuniteti