Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Kiza Kiza

6/10 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Persh kerkoj nje dado per djalin 9 muj poashtu edhe per punt e shtepis.dado duhet ta di gjuhen angleze apo gjermane per me shum info me kontaktpni ne tel 0795066114 dado me duhet pi dates 21 shkurt

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 6/10
  • Pagesa: 500€ Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti