Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Besa Berisha

08:00 - 16:00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojme nje kujdestare per vajzen gati 4 vjeç. Te jete e besueshme, e vemendshme, serioze dhe e dashur me femijet. Te interesuarat te na kontaktojne ne nr.045577999.

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 08:00 - 16:00
  • Pagesa: 200 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti