Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Shkup Kërkoj kujdestare

arlinda leskovica

ska orë/ditë

kerkoj kujdestare mosha prej 20-35 vjeq kujdesi do te jet vetem per dy femijet me shum dthm per djalin e vogel qe gjindet ne shtepi dy femijen ato jan te mdhenje gjindemi ne zvicer kontakt tel 0041798220472

Detale Profili

  • orari: ska
  • Pagesa: 650fr Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

/komuniteti