Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Jet. Zeka

8:30-15:30 orë/ditë

Kerkoj kujdestare per femije, orari i punes nga e hena deri te premten (7 ore ne dite). Ndodhemi afer gjimnazit Sami Frasheri. Pagesa me marreveshje. Nr. i kontaktit +38344484763

Detale Profili

  • orari: 8:30-15:30
  • Pagesa: me marreveshje Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

/komuniteti