Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Fushë Kosovë Kërkoj kujdestare

Nera Musta

4 apo 8 ore orë/ditë 12 vite eksperiencë

Pershendetje kerkoj pune si kujdestare per femije. Kam cilsi te lart ne pune fjalorte paster dhe edukat te mirfillt.gje e cila eshte primare !!me kintaktoni ne tel 045 914 710 ose 045 914 708 viber.

Detale Profili

  • 12 vite eksperiencë
  • orari: 4 apo 8 ore
  • Pagesa: 200 /250 euro Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti