Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Jam kujdestare

Mia Dragjoshi (29)

10 ose 12 orë/ditë

Pershendetje Ndodhem ne zvicer dhe kerkoj te punesohem urgjetisht vetem per dy muaj kam eksperience me femijet ...dhe jam e qete dhe e kujdesshme . jam 25 vjece Kush eshte i interesuar te me kontaktoje faleminderit nr ne wtsap 0676155707Detale Profili

  • Femër
  • 10 ose 12 orë / ditë
  • Pagesa: 600 -700
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

  • Të sapolindurit (gjer në 12 muaj)
  • Nga 3 deri 7 vjeç

Shërbime shtesë

  • Hekuros

Edukimi dhe kualifikimet

  • Fakulteti

/komuniteti