Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

B P (31)

7-3 orë/ditë 8 vite eksperiencë

Kerkoj pune vetem me dite per pastrimin e shtepis ose baneses,pastrim generall apo ditore po ashtu edhe hekurojse te interesuart me shkruani ne emil.Detale Profili

  • Femër
  • 8 vite eksperiencë
  • 7-3 orë / ditë
  • Pagesa: 250
  • Transporti nga ana juaj
  • E pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

  • Pregatis ushqim për fëmiun
  • Hekuros

/komuniteti