Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prizren Kërkoj kujdestare

Bajram Morina

Gjat kohes kur jam ne pun orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje, jemi nje Familje serioze nga Zvicra (lausanne)kerkojm nje kujdestare per dy femijet ton vajza 4 vjeq dhe djali 6 vjeq. Kujdestarja duhet te ket durim me Femijet dhe me qen e sinqert. Kemi nevoj prej Muajt Prill. Nese jeni te interesume,me kontaktoni ne ket Numer 0041792601744 ne viber ose whatsapp.Ju falenderoj.

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: Gjat kohes kur jam ne pun
  • Pagesa: 500 chf Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

/komuniteti