Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Jam kujdestare

Amanda Rizvani (24)

Ore te plote orë/ditë 1 vit eksperiencë

Jam 20 vjec dhe jetoj ne Tirane jam e interesuar te punoj si babysitter ne gjermani plus dhe punet e shtepise nuk e kam problem . Do deshiroja shume nese po kerkoni nje dado per femijen tuaj te me kontaktoni.Detale Profili

  • Femër
  • 1 vit eksperiencë
  • Ore te plote orë / ditë
  • Pagesa:
  • Transporti nga ana ime
  • E pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

  • Të sapolindurit (gjer në 12 muaj)

Shërbime shtesë

  • Pastroj shtëpinë
  • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

/komuniteti