Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Berat Jam kujdestare

Lusinda B (23)

Me marrveshje orë/ditë 1 vit eksperiencë

Jam nje vajz 19 vjec dua nje pun per babysitter ne gjermani gjuhen baz e di se bej kurs di te gatuaj te pastroj shtepin edhe te kujdesem per femijet kam 1 vit eksperienc jam vajz serioze edhe korrekte jam e dashur e mirkuptueshme kush deshiron babysitter per n gjermani te me kontaktoj ne WhatsApp nr 0682367409Detale Profili

  • Femër
  • 1 vit eksperiencë
  • Me marrveshje orë / ditë
  • Pagesa: 800 euro
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

  • Pastroj shtëpinë

/komuniteti