Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Laura Rrahmani

. orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per djalin time 2 vjeqar prej dates 20 mars Munsisht te jen nga maqedonia ose kosova te interesuarit te lajmrohen ne 041766070902

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: .
  • Pagesa: . Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti