Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Bardha Tola

8-9 orë/ditë 10 vite eksperiencë

Pershendetje. Kerkojm nje Kujdestare se osht vet Nene e ja din vleren e fmjis. Kujdestarja duhet me kon nga Mosha 45-50 vjeqe. Kerkojm vetem Kujdestare nga Presheva / Bujanovc ose Kumanov/Shkup. Ne jemi nje familje nga Kosova dhe jetojm ne Zvicer, Kantonit Cyrih. Nese jeni te interesune ju lutem kontaktoni per whatsapp ose viber ne ket nummer: 0041796528085 Faliminderit.

Detale Profili

  • 10 vite eksperiencë
  • orari: 8-9
  • Pagesa: sipas Marrveshjes Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

/komuniteti