Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Kërkoj kujdestare

Egzona Arifi

24h orë/ditë 2 vite eksperiencë

Me duhet Puntore per pun shpije gatim dhe sherbim ,, nuk kam fmi te vegjel te gjith punojn ,, jan te mdhej ,, rroga 800.- dhom per gjum ,, dhe veshmbathje qka duhet sa eshte tek un,, per gjdo pytje me lajmroni. me shkruani ,, 079 763 69 05 ,, Harrova ta ceki me duhet nga 15mars ,, Ju pershendes Mery Zvicer Katon SZ

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 24h
  • Pagesa: 800chf Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

/komuniteti