Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Jam kujdestare

Marjeta Gjeci (53)

8 Ore orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje! Jam nje zonje 48 vjece ndodhem ne Gjeneve ,jam e interesuar per te punuar si babysitter mund te mbaj deri ne 3 femije,ose per pune shtepie.flm 0764836227Detale Profili

  • Femër
  • 5 vite eksperiencë
  • 8 Ore orë / ditë
  • Pagesa: 700€
  • Transporti nga ana ime
  • E pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 3 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

/komuniteti