Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Jam kujdestare

A M (46)

Gjithe diten orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje,  une jam nje babysitter nga Shqiperia dhe jam e interesuar per tu punesuar si dado nga 24 marsi. Pagesa 800-1000 fr. Kam eksperience 5 vjecare dhe gjithashtu jam edhe nene vete dhe e kuptoj mjaft mire se cfare do te thote te perkujdesesh per femijet te cilet gjate rritjes kane nevoje per perkujdesje dhe dashuri. Mund te perkujdesem per 3 femije , te pergatis ushqimin, dergoj dhe marr femiun nga shkolla, te ndihmoj ne mbarevajtjen e baneses te hekuros etj. Kam Pervec se nje pune perkujdesjen vegjlit e konsideroj dhe nje pasion qe me jep kenaqesi. ????Detale Profili

 • Femër
 • 5 vite eksperiencë
 • Gjithe diten orë / ditë
 • Pagesa: Minimalja 800 fr
 • Transporti nga ana juaj
 • Nuk e pi duhanin
 • Mund të përkujdesem për : 3 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

 • Të sapolindurit (gjer në 12 muaj)
 • Nga 1 vjeç gjer 3 vjeç
 • Nga 3 deri 7 vjeç
 • Nga 7 e më lartë

Shërbime shtesë

 • Pregatis ushqim për fëmiun
 • Hekuros
 • Pastroj shtëpinë
 • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

Edukimi dhe kualifikimet

 • Shkollën e mesme

/komuniteti